Pod naszym patronatem: III Oławskie Lato Organowe | XII Bieg Koguta | III Termathlon w Termach Jakuba | Wygraj książkę dla Czytelnika OSI
reklamaKonkursy na mazurka, nalewkę wiosenną i palmę

- opublikowano: 22-02-2018

Jarmark Wielkanocny już za miesiąc - 23-25 marca (pt.-niedz.). Tradycyjnie podczas Jarmarku zostaną przeprowadzone konkursy, w tym roku: na mazurka wielkanocnego, domową nalewkę wiosenną oraz najładniejszą palmę wielkanocną. Poniżej zamieszczamy regulaminy konkursów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Do wygrania nagrody pieniężne.

Konkursy zostaną rozstrzygnięte w drugim i trzecim dniu Jarmarku. W sobotę, tj. 24 marca komisja konkursowa będzie wybierać najsmaczniejszego mazurka wielkanocnego i najlepszą domową nalewkę wiosenną. Aby wziąć udział w rywalizacji, należy do godziny 13.00 dostarczyć konkursowy produkt do namiotu organizatora, który znajdować się będzie na oławskim Rynku. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników o godzinie 15.00.

W niedzielę, tj. 25 marca wybierać będziemy najładniejszą palmę wielkanocną. Do godziny 13.00 należy dostarczyć konkursową palmę do namiotu organizatora. Ogłoszenie wyników zaplanowano na godzinę 14.00.

Poniżej do pobrania regulaminy konkursów i karty zgłoszeniowe. Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Oława, pod numerem telefonu: 71-38-12-203

Regulamin konkursu:
- mazurek wielkanocny
- na domową nalewkę wiosenną
- na palmę wielkanocną

Formularz zgłoszeniowy
- mazurek wielkanocny
- na domową nalewkę wiosenną
- na palmę wielkanocną

Jarmark Wielkanocny, obędzie się w dniach od 23 do 25 marca br. na oławskim Rynku. Organizatorami wydarzenia są trzy samorządy: Gmina Oława, Miasto Oława i Gmina Domaniów.

Serdecznie zapraszamy!

Gmina Oława

dodaj
komentarz
komentarz z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI

Waszym zdaniem (komentarzy: 2. )
25-02-2018 ~ AAlkohol ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Mam nadzieję, że będzie sprawdzana akcyza na nalewkach, które będą sprzedawane. Bo nie wolno wprowadzać do obrotu alkoholu z nie opłaconym podatkiem akcyzowym.
24-02-2018 ~ obserwator ( gość OSI) zgłoś naruszenie
W Regulaminach konkursu na:
- mazurek wielkanocny
- na domową nalewkę wiosenną
- na palmę wielkanocną
jest podany miesiąc kwiecień,a Jarmark Wielkanocny,obędzie się w dniach od 23 do 25 marca 2018r.

wyciąg z regulaminu:
Konkurs odbędzie się 24 kwietnia 2018r.,podczas Jarmarku Wielkanocnego,na oławskim Rynku.
Osoby zainteresowane udziałem w konkursie powinny zgłosić się z produktem konkursowym w dniu
24 kwietnia 2018 r.,do godz.13.00 w namiocie Organizatorów,znajdującym się na placu jarmarkowym. Każdy produkt otrzyma numer konkursowy i zostanie na czas oceny jury zabezpieczony w miejscu wskazanym przez Organizatorów......
Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 24 kwietnia 2018 r.o godz.15.00.......

OSI - OLAWA.INFO - Konkursy na mazurka, nalewkę wiosenną i palmę

najnowsze tematy:
komentowane
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin