Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2021-03-01 ~ Olxsy ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
6 1

Masakra co Listonoszy Robia...


Z A P T A M sie kier .POCZTY, D L A CZ E G O ---LISTONOSZ nie Dorecza Listy Polecone pod dany adres TYLKO ZOSTAWIA AWIZO ?? jestem Caly Czas w Domu nawet NIE probuje zapytac Czy ktos jest w domu, Po Prostu To Jest BESZCZELNOSC, tak jest na ul.Sportowej i Chrobrego, 3go Maja itd, M A S A K R A ...
ilość ostatnich komentarzy: 14.
2022-06-30 ~ nic nie wiem ( gość forum ) zgłoś naruszenie
jak wygląda lub powinien wyglądać prawdziwy listonosz ? słowo siksa to nioby ,że ona sika pod skrzynkami listowymi ? czy może sika czyli olewa proces doręczania? co za czasy... :O

2021-08-27 ~ oławiak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dzisiaj znów minałem się z młodą siksą , która w żadnym stopniu nie przypomina listonosza. Chodzi jak turystka z plecakiem wszyscy w domu i znów awizo ! Szlak mnie trafia !

2021-08-26 ~ ddd ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Poczta Polska jak cały ten Rząd wziąźć i o dupę rozbić , nie dostarczają listów , znana mi osoba czekała na przesyłkę z sądu 2 miesiące oczywiście awizowane i nieobecny adresat nikogo nie było ani razu ani awiza w skrzynce.

2021-08-23 ~ oławianin ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ta poczta w Oławie a zwłaszcza główna to tragedia! zpanie nic nie wiedzą na okienkach albo udają ,że nic nie wiedzą !Bardziej zależy im na sprzedaniu prince polo, gazety niż na mojej przesyłce! Lepiej sprzedać medalik od rydzyka , niż poszukać mojego listu ! Dzisiaj znowu ponownie awizo powtórne , a kiedy było pierwsze! Jeszcze kilka lat temu to na os. sobieskiego jakoś było 1, a dzisiaj bezkrólewie czy ci ludzie są z łapanki z Afganistanu, Ukrainy? Dzisiaj zmobilizowaliśmy się w kilkanaście osób z osiedla sobieskiego i chrobrego i wystosowaliśmy wspólnie skargę ale nie do dyrekcji we Wrocławiu ale w Warszawie może bedzie efekt!

2021-08-23 ~ Dawid ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Sytuacja z tamtego tygodnia. Dostaje maila o przesyłce z Poczty Polskiej. Awiza w skrzynce nie było ani listonosza. Moja kobieta ciągle w domu bo jest w ciąży. Ch*je nawet nie przyjdą pod adress......

2021-08-20 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
DNO ! dno! i jeszce raz dno! Zamknąć ten komunistyczny przybytek ! Kolejna przesyłak zaginęłą w akcji , to już standart ! Ja ponoszę koszty , opłaty a panie nabierają wody w usta i nikt nic nie wie i udaje ,ze nic sie nie stało! To ,że nie dochodziła korespondencja , lisy z sądu , awiza , teraz po raz kolejny przesyłak z allegro znikła! Zlikfidować pocztę i sasina to to samo dno i zło!

2021-07-28 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Racja Poczta Polska ,to kolos na glinianych , nawet nie drewnianych nogach! , który lada moment runie! Póki takie będzie zarzadzanie,że kilkanaście szarych pracowników , pracuje na pensje gryzipiórków i pasorzytów związkowych , dopóki będzie tragicznie wręcz katasrofalnie! Jedyną alternatywajest wykup poczty przez operatora zagranicznego , tylko w ten sposób zaczną szanować Polskich listonoszy i pracowników ekspedycji! W innym przypadku BANKRUCTWO {{{{

2021-07-20 ~ Chrobry ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To co się dzieje z Pocztą a zwłaszcza na osiedlu Chrobrego(parzysta strona)przechodzi ludzkie granice! Młoda trudno powiedzieć listonoszka chodzi z tabletem , paraktycznie bez żadnej torby , korespondencji z wypisanymi bloczkami awiza ! To jest nie do pomyslenia ! W przeciwieństwie od strony nieparzystej tam wieloletni listonosz pan GRZEŚ zasługuje na pochwałę i nagrodę , wzór do naśladowania ! Prawa strona po tym jak stara pani Basia chodziła codziennie i systematycznie i mimo licznych awizacji na wyższe pietra a nawet parter , to korespondencja docierała na czas i terminowo /Natomiast to co dzieje się po parzystej stronie woła o pomste do nieba !

2021-03-11 ~ mieszkaniec Chrobrego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Prawda jest co napisał Olxsy.Pani listonoszka zawsze do skrzynki wrzuca awizo. Najwyższy czas cos z tym zrobic.

2021-03-09 ~ Człowiek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Odpowiem p. BKK – bardzo możliwe, że to Ukrainiec napisał ten post, stąd wielka słuszność tej Pana uwagi o poprawnym napisaniu wiadomości. Trzeba się ich strzec.

2021-03-09 ~ Ola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Proszę nie obrażać naszego Pana Listonosza z ulicy Chrobrego. Zawsze doręcza pocztę i listy polecone a przy tym jest uprzejmy i kulturalny w przeciwieństwie do niektórych klientów. Pozdrawiam Naszego Pana Listonosza życząc mu zdrowia.

2021-03-06 ~ anty bandera ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Olsxy to bilet na wojnę , nie odbieraj siedź cicho .

2021-03-02 ~ Gosc ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Poprawnie napisane czy nie ,nie o to tu chodzi,ale taka jest prawda ,poczta i listonosze niestety nie funkcjonują dobrze,zgadzam się z autorem posta.

2021-03-01 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Czy nie uważasz, że pisząc post, a w tym wypadku zakładając wątek, należałoby się wykazać choć trochę poprawnością i schludnością wypowiedzi? W jakim języku napisałeś to, co napisałeś? Bo polski to na pewno nie jest! Ja się domyślam, dlaczego dostajesz awiza. Sądząc po tym, czym się popisałeś wnioskuję, że masz duże problemy z pisaniem i nawet podpisać się poprawnie nie potrafisz. I listonosz nie chce na ciebie tracić czasu.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin