Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2014-01-18 ~ Agnieszka K. ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 0

Ciąża - lekarz prowadzący


Witam drogie Panie.
Czy możecie, polecić dobrego lekarza w Oławie, który poprowadzi ciążę?

Pytanie drugie czy na wizyty prywatne (cena)
czy NFZ (czas oczekiwania na wizytę).

Dzięki za wszystkie sugestie!
ilość ostatnich komentarzy: 25.
2020-08-03 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dla mnie dr Wiercińska to nieporozumienie, a na marginesie lekarz, powinien umiec sobie poradzic z emocjami.Prywarnie tak miła, że można się zrzygać z tej słodyczy a na NFZ już zupełnie inna osoba. Powiedzialabym nawet, że arogancką i chamska. Nie polecam tej Pani!

2014-02-07 ~ kaja ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Omijajcie Zomkotowicz (mogłam przekrecić njej nazwisko),ale wiecie o co chodzi mało brakowało a mój syn mógł być upośledzony ,niedotlenienie ,tylko dzięki położnej unikneliśmy tragedi !!

2014-01-31 ~ Ola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Całą ciążę chodziłam do dr Wilczyńskiej, przyjmuje w przychodni przy szpitalu. Niestety tylko raz w tygodniu i ma spore opóźnienia, ale za każdym razem podchodzi rzetelnie do pacjentki i poświęca jej tyle czasu ile potrzeba. Rodziłam syna w oławskim szpitalu i złego słowa nie powiem. Cudowna położna - pani Beatka, na oddziale czysto, cicho, przyjemnie.

2014-01-23 ~ marcin ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Żona niedawno urodziła, lekarz prowadzący ciążę - Owerkowicz, położna - p. Beata. My jesteśmy b. zadowoleni, więcej pisać nie muszę.
Syn zdrów jak dąb!

2014-01-22 ~ olaviak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Pisze do mężów i przyszłych ojców !!
Do bab nie idzie tu dotrzeć widzę. Jak wam zależy na życiu i zdrowiu dziecka oraz żony czy dziewczyny- wieźcie je na Wrocław. Może na AM socjal nie jest zbyt dobry ale całą dobę jest pełna obsługa sali operacyjnej i kompetentna obsługa. Jeśli wiecie ,że na 100% nie będzie komplikacji to przyjmijcie poród w domu niż w oławskim szpitalu. Na AM średnio wykształcona położna zrobi więcej niż tutaj lekarz. [wykrzyknik]

2014-01-22 ~ MAMA ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dr. Wiercińska może i ma dobrą opinię ale to nie wszystko. Jak chodzisz do niej prywatnie to obiecuje , że się tobą zajmie przy porodzie , że będziesz miała najlepszą opiekę , jest miła i uprzejma itd (pracuje w oławskim szpitalu)a jak przychodzi co do czego , zaczyna się poród a Ona ma dyżur to udaje , że Cię nie zna !!

2014-01-21 ~ Agnieszka K. ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A jacy jeszcze lekarze ginekolodzy przyjmują na kartę medycyny rodzinnej w Oławie?

W sumie to jestem bardzo za dr. Wiercińską - ma bardzo dobre opinie.
Dziękuję za polecenie!

2014-01-21 ~ mama1 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja polecam dr. Wiercińską, przyjmuje na kartę medycyny rodzinnej w przychodni EWA-MED. Wszystkie badania zrobione w terminie, bardzo dokładne usg, podczas którego Pani doktor wszystko tłumaczy. Polecam również szpital w Oławie, nowe łóżka na oddziale noworodkowym, łazienki po remoncie, ciepła woda. Opieka położnicza na najwyższym poziomie, obecnie jest nawet położna laktacyjna, która pomaga podczas nauki karmienia piersią. W czasie porodu można wdychać gaz rozweselający-naprawdę pomaga. Na sali poporodowej dziecko jest odrazu przystawiane do piersi. Rodziłam w październiku 2013 i polecam szpital w Oławie z czystym sumieniem.

2014-01-21 ~ Nasila ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dr Madanowski przy moim skomplikowanym porodzie(a wtedy jeszcze nie byłam jego pacjetką)
Zadecydował o cesarskim cięciu w ciagu 5 min na co dr.Reszka nie chciała sie zgodzić przez wcześniejsze
Osiem godzin . Gdyby nie to , ze właśnie rozpoczął dyżur dr Madanowski nie wiadomo jakby sie to skończyło
Mało , tego kiedy próbowano podać mi znieczulenie , co nie było prosta sprawą przy trwających skurczch próbował mnie zagadywac , rozluźnić i robił co mógł aby przeprowadzić jak najszybciej zabieg
Od tego czasu jestem jego pacjentką i jestem przekonana , że gdyby nie rozpoczał swojego dyżuru właśnie wtedy ,
dziś nie wiem co byłoby ze mną i moją côreczką
Wiec w opinie , że jest chamski trudno mi uwierzyć
Często mylimy bezpośredniość i konkret z brakiem kultury.

2014-01-21 ~ eee ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ile ludzi, tyle opinii :)

2014-01-21 ~ też matka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zgadzam się z -Matka-. dr Madanowski podczas porodu to cham i prostak. Nikomu nie życzę takich przeżyć. Udaje miłego, a jak przychodzi co do czego zmiesza z błodem cierpiącą kobietę

2014-01-21 ~ matka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dr Madanowski...nie polecam. Był przy jednym z moich porodów. Grzecznością nie grzeszył. Może dlatego właśnie, że prywatnie dwie ciąże prowiadził lekarz z Wrocławia. Polecam przychodnię Corfamed.

2014-01-20 ~ Czytelniczka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Polecam dr A.Madanowskiego, jest moim lekarzem od dawna, teraz prowadzi moją ciążę. Wizyta to 120 zł, przyjmuje na Łąkowej 8 koło gimnazjum gminnego. Na każdej wizycie wykonywane jest USG. Poza tym pracuje w oławskim szpitalu więc ma doświadczenie. Naprawdę jest w porządku. W Oławie poleca się szpitale wrocławskie a we Wrocławiu szpital w Oławie. W jednym z wrocławskich leżałam przez kilka dni na początku ciąży i jakoś rewelacji tam nie zauważyłam.

2014-01-20 ~ mama ( gość forum ) zgłoś naruszenie
~do Nasila
w czasie ciąży konsultuje się Pani ze swoim lekarzem, bez względu na to, gdzie on pracuje. Podczas pobytu w szpitalu konsultuje się Pani z lekarzem tam pracującym, bez względu na to, kto prowadził ciążę. Ot i cały komfort psychiczny. Ja też kiedyś myślałam tak jak Pani, że lepiej jest, jeśli ciążę prowadzi lekarz pracujący w szpitalu, w którym chce się rodzić. Niestety w moim przypadku to "lepiej" się nie sprawdziło :(

2014-01-20 ~ kate ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie ma dobrego lekarza w Oławie, no może faktycznie jeśli już, to Owerkowicz. Jak się nic nie dzieje w ciąży, to każdy lekarz jest świetny, a jak poród przebiega bez komplikacji, to można nawet w domu urodzić...
Gorzej, jak zaczyna się coś dziać albo pojawiają się komplikacje w trakcie porodu. Sama miałam zagrożoną ciążę od początku właściwie, więc wiem o czym piszę.
Mimo wszystko polecam Wrocław i doświadczonych lekarzy np. z Kliniki na Borowskiej. Nie trzeba tam rodzić, ale warto by ciążę poprowadzili oni. Cena za wizytę kompletną, czyli badanie ginekologiczne + usg + później ktg + badanie piersi, to koszt ok. 150 zł

2014-01-20 ~ Magda ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rodziłam w Oławie i ciepła woda była.

2014-01-20 ~ olaviak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
NIE MA- uciekać do wrocławia bo tu nie ma nic. Przy nocnym porodzie nie zrobią cięcia bo obsługa śpi w domu i na rano tylko przychodzi. tylko czekać na tragedię jak z bliźniaczkami we włocławku, że nie dożyły do rana(czytaj obudzenia doktora ). Poród bez komplikacji to może być i w polu czy w toalecie pociągu PKP ale nie przewidzisz wszystkiego i w razie potrzeby lepiej mieć doświadczony pełny zespół pracujący w nocy a nie śpiący w domku przed prywatną praktyką.

2014-01-20 ~ Nasila ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nic nie wspomniałam o tym , iż byłam lub też oczekiwałam "specjalnego "
traktowania
Chodziło mi o to , że psychicznie byłam spokojniejsza , że w każdej chwili
mogłam się skonsultować i rzeczywiście była taka potrzeba

2014-01-20 ~ mama ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Niestety nie zgodzę się z poprzedniczką. Całą ciążę chodziłam prywatnie do lekarza pracującego w oławskim szpitalu. W wyniku komplikacji trafiłam na tutejszy oddział kilka tygodni przed terminem i - proszę mi wierzyć - wcale nie byłam traktowana w sposób "szczególny", w porównaniu do kobiet, których ciąże były prowadzone przez lekarzy "spoza" tego szpitala. I pomimo komplikacji wcale nie zapadła decyzja o cesarce. Moje dziecko urodziło się z problemami okołoporodowymi, w wyniku czego musiało być poddawane kosztownej rehabilitacji. Przy kolejnej ciąży nie wydawałabym kasy na prywatne wizyty, bo dziś wiem, że nie warto. Wolałabym te pieniążki przeznaczyć na maluszka.

2014-01-19 ~ Nasila ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Polecam dr Madanowskiego
Konkretny , rzeczowy nie tak słodko miły do obrzydzenia jak Owerkowicz
w razie sytuacji skomplikowanych szybko podejmuje decyzje w sprawie ciecia
cesarskiego ( w przeciwieństwie do dr Reszki)
Cena wizyty to 100-150 zł , warto
Nie warto za to moim zdaniem mieć lekarza prowadzącego , który nie jest na oddziale
szpitala w którym masz w planie rodzić
Zastanów sie dobrze czy na pewno chcesz rodzic we Wrocławiu pomyśl , że to są sytuacje
nagle , coś może zacząć się dziać w każdej chwili , wiec musisz sie dostać do Wrocka
Tutaj trafisz swojego lekarza albo w gabinecie albo na oddziale , do tego utrudnisz wizyty swojej rodzinie , gdyby
przyszło ci ( odpukać) leżeć np od 5 miesiąca do rozwiązania
Życzę dobrego wyboru ,spokojnej ciąży, szybkiego i łatwego porodu i pięknego dzidziusia :)

2014-01-19 ~ MAMA ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Moją ciążę prowadzi dr. Warszawska . Przyjmuje w Omedze koło Kwadraciaka prywatnie w środy cena 70 zł i na NFZ. Nie ma problemów żeby umówić się na NFZ, kilka pierwszych wizyt miałam prywatnie a teraz na NFZ. Ale na USG muszę chodzić do dr. Sroczka (też w Omedze ) niestety prywatnie cena 60 zł .

2014-01-19 ~ Agnieszka K. ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Właśnie, mam możliwość na wizyty we Wrocławiu, mój pracodawca ma podpisaną umowę z dawnym Promedisem teraz www.medycynarodzinna.pl i mogę skorzystać z prowadzenia ciąży w tamtej placówce (dokładnie ul. Oławska)
Ale pomyślałam, że skoro mieszkam w Oławie, to może lepiej mieć lekarza na miejscu niż dojeżdżać do Wrocławia.. ale coś czuję, że jednak to nieuniknione..


Słyszałam, że w Oławskim szpitalu na porodówce nie ma ciepłej wody ...(?!)

2014-01-19 ~ podwójna mama ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Osobiście polecam doktor Wiercińską, prowadziła moje dwie ciąże z czego jestem bardzo zadowolona, z tego co wiem Pani doktor obecnie przyjmuje na lipowej w nowym ładnie zrobionym gabinecie ;) miła atmosfera, i pani doktor fachowo zajmuje się pacjentką ;) :)

2014-01-19 ~ Ola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jesteś pewna, że chcesz lekarza z Oławy? Ja miałam z "początków" Wrocławia, przecież nie musisz tam jeździć codziennie. A w razie czego masz porządny szpital, który Cię przyjmie bez problemu i niepotrzebna Ci dodatkowo położna. Poza tym na każdej wizycie masz USG (w cenie badania), na każdej.
Lekarzem tym jest dr Kłósek, kiedyś przyjmował w Oławie, teraz tylko we Wrocławiu na Glinianej. Polecam zdecydowanie. Koszt wizyty 2 lata temu 150 zł, nadal się chyba nic nie zmieniło.

2014-01-19 ~ jacek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jak może Pan polecić ;) to doktor Owerkowicz plus swoja położna i tyle w temacie cena wizyt jak u wszystkich przypuszczam pzdr

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin