Pod naszym patronatem: II Termathlon Essity | LG HIRO Quersus Wakacyjne SUPER GAME e-sport
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2012-02-21 ~ Rafał ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 1

Gdzie można wymienić stare funty angielskie?


Cześć, mam trochę funtów które jakiś rok temu wyszły z obiegu. Ostatnio chciałem je wymienić w kantorze to powiedziano mi ,że mogę je wymienić tylko w Angli. Czy ktoś wie gdzie je mogę wymienić w Polsce?
ilość ostatnich komentarzy: 7.
2015-04-05 ~ Nathan ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wszystkie banknoty ktore zostaly wycofane z obiegu ostatnio w ubieglym roku 2014- tym 50 -tki mozna wymienic teraz tylko w Bank of england ktory jest tylko w londynie bez pobierania zadnej prowizji ,mozna tez zrobic to za pomoca ubezpieczonej przesylki pocztowej na terenie angli ale trzeba dolaczyc kserokopie dokumentu Id lub paszportu ,dolaczyc jakis rachunek na ktorym jest adres do potwierdzenia.

2014-09-30 ~ znawca ( gość forum ) zgłoś naruszenie

Witaj kolego.To juz dawa lata temu mialem taki sam temat,Trzymalem kase w domu i kiedys chcialem sprzedac w kantorze 200 f i cycu mnie uswiadomil ze te 20 tylko na terenie angli mozna jeszcze uzywac.Przegladnelem kase w domu i nawybieralem jeszcze prawie 600 funa tych ze stara krolowa.Po miesiacu pojechalem do znow do Angli i poszedlem kiedys zrealizowac czek z pracy do Lloydsa to poprosilem i bez problemu panienka zamienila mi te banknoty na nowe.W polsce prawdopodobnie wymienia w NBP ale pobiora jakas prowizje.

2014-09-30 wiesiek wiesiek aktywność:wiarygodność edytuj swój komentarz
Stare funty angielskie wymienisz tylko w Anglii ! Albo przez NBP z prowizją z "kosmosu" ! Najlepiej poszukaj kogoś zaufanego kto często bywa w Anglii i poproś o pomoc.

2012-04-10 ~ xxx ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W NBP DAJESZ NA INKASO,CZEKASZ OK.MIESIĄCA,NO I JEST OD TEGO NIEMAŁA PROWIZJA,A W ANGLII WYMIENISZ,TAM CHODZA BEZ OGRANICZENIA CZASOWEGO.

2012-04-08 ~ iwo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie wymienisz nigdzie w Polsce tylko w Anglii..

2012-02-27 ~ olawa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Z tego co wiem to tylko w Angli.

2012-02-22 ~ tedi ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Witaj kolego.W ubieglym roku mialem taki sam temat,Trzymalem kase w domu i kiedys chcialem sprzedac w kantorze 200 f i cycu mnie uswiadomil ze te 20 tylko na terenie angli mozna jeszcze uzywac.Przegladnelem kase w domu i nawybieralem jeszcze prawie 600 funa tych ze stara krolowa.Po miesiacu pojechalem do znow do Angli i poszedlem kiedys zrealizowac czek z pracy do Lloydsa to poprosilem i bez problemu panienka zamienila mi te banknoty na nowe.W polsce prawdopodobnie wymienia w NBP ale pobiora jakas prowizje.

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin